Ocieplanie domu pianką poliuretanową

Ulica: Spadzista 17/1

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: 605-545-557693-438-263

e-mail: kontakt@pianaizolacja.pl

Adres Strony WWW: Ocieplanie Pianką

 

Chłodna temperatura w domu podczas sezonu zimowego to nie koniecznie wina ogrzewania. Wszystkie budynki mają coś takiego jak λ- współczynnik odpowiedzialny za przewodnictwo cieplne Od niego zależy jak długo zdoła zagospodarować nagromadzone ciepło. Bywają sytuacje że pomimo doskonałego instalacja grzewcza w domu bardzo szybko się ochładza przyczyną może być słaba izolacja mieszkania, co mocno wpływa na gospodarkę cieplną budynku. Dla uzyskania lepszej izolacji potrzeba podjąć konkretne środki.

Popularnym sposobem jest obicie domu watą, styropianem, lub izolacja pianką PIR. Ostatnia metoda zaczyna osiągać wzrost w wykorzystaniu w trakcie takich prac jak docieplenie poddasza, piwnic i ścian budynków. Docieplenie budynku pianką poliuretanową jest wykonywane za pomocą maszyn które rozprowadzają pianę po nawierzchniach. Piana PIR przylepia się bezpośrednio do powierzchni, dzięki czemu wyeliminowane zostają puste miejsca między powierzchnią a izolacją, ja również niweluje wszelkie szpary przez które ciepło mogłoby uciec. Ogromną zaletą podczas stosowania piany jest fakt że często na poddaszach oraz w miejscach o wielu załamaniach tradycyjne środki izolacji watą szklaną i styropianem jest uciążliwa do nałożenia i może nie dać pożądanego efektu.

Firmę którą mam okazję przedstawić to PAKOSZ PPHU znana również jako Piana Izolacja, specjalizująca się w ocieplaniu mieszkań, biurowców, domów i budynków powyższą metodą. Właściciele firmy mają wieloletnie doświadczenie związane z ocieplaniem budynków wieloma metodami, finalnie decydując się właśnie na technikę ocieplania pianką PIR.
Posiadają wiele zrealizowanych projektów które dostępne są do obejrzenia na ich stronie internetowej. Kompleksowo doradzają jak izolować, jaki rodzaj pianki dobrać do danych potrzeb, co usprawnić żeby skuteczność utrzymania ciepła wzrosła jeszcze bardziej. Firma poza izolacją budynków wykonuje także usługi budowlane. Współpracowali przy sporej ilości zleceń i projektów takich jak biurowce, banki, domy mieszkalne. Polecam tą firmę ponieważ wywiązuje się z terminów zleceń a wykonanie prac pozostaje na wysokim poziomie, potwierdzają to liczne referencje wystawione przez głównych wykonawców robót.